Trwa ładowanie...

Social Smoke - Clove

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 02.05.2013 02:30
  • Shisha Ibrahim Dabes Lampart
  • Cybuch Kaya Vortex
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - King Nargile
  • Reputacja recenzentaRecenzent MS

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 90 / 100

  Przed paleniem

  Mała, 50 gramowa puszeczka wykonana z plastiku, wygląda całkiem dobrze, niestety, lubię pęknąć gdy spadnie, jednak szczelność tej "konstrukcji" stoi na wysokim poziomie.
  Krój Sociala jest moim ulubionym krojem. Tytoń jest bardzo ładnie pocięty, patyczków prawie nie ma, wilgotność sti na idealnym poziomie, czyli soków jest dużo, ale są idealnie połączone z listkami, całość nie jest zbyt lepka.
  Zapach jest chyba najlepiej odwzorowanym zapachem wśród tytoni, czuć bardzo intensywny zapach goździka. Naprawdę, tego zapachu nie da się z niczym pomylić. 

  W trakcie palenia

  Smak, podobnie jak zapach jest bardzo intensywny i świetnie odwzorowany. Smakuje w 100% tak, jak pachnie goździk, naprawdę nie da się tego z niczym pomylić. Oczywiście taki aromat jest bardzo specyficzny i na pewno nie każdemu posmakuje. Warto dodać, że po zapaleniu Socialowego Clove, lepiej umyć fajkę, bo przechodzi ona tym aromatem dość mocno. 
  Dym jak zawsze na bardzo wysokim poziomie, biały, gęściutki. Jest go jednak trochę mniej niż w Shiazo, Shisharomie czy Fantasii. 
  Po raz kolejny Sociala polecam początkującym, gdyż wybacza on sporo błędów i daje się odratować ;).

  Podsumowanie

  Niestety, moja ocena własna to zaledwie 3. Dlaczego? Smak goździka nie jest tym, co mi jakoś bardzo smakuje, jednak jego odwzorowanie oraz naturalność stoją na naprawdę niesamowitym poziomie, gdybym za smak dał mniej niż 5, mocno skrzywdziłbym ten tytoń. Dla ludzi lubiących goździk, pozycja obowiązkowa. 

Powrót
do góry