Trwa ładowanie...

Starbuzz - Lemon

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 03.01.2014 01:59
  • Shisha Kaya PNX 660
  • Cybuch Vortex Kaya
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - Cocobrico GOLD
  • Reputacja recenzentaRecenzent MS

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 56 / 100

  Przed paleniem

  Standardowa pucha 250g, w środku standardowo 2 zgrzane grube folie, a w nich jakże by inaczej... standardowo posiekana, standardowo mokra i standardowo z małymi patyczkami melasa. Zupełnie niczym się nie wyróżnia na tle innych Starbuzzów, ale nie mogę powiedzieć by była to wada. Zapach średni, spodziewałem się landrynkowego, mocno słodkiego zapachu, a tu taka cierpka skórka czy coś. Nie powala, nie odrzuca, zapowiada średnie doznania.

  W trakcie palenia

  Dymu również... standardowo, czyli sporo, a przy okazji o dobrej gęstości. Smak ... standardowo... jak na shishową cytrynę nie jest za szczególny. Coś gdzieś czuć, ale na pewno nie to czego by się oczekiwało. Znowu nie ma tej slodyczy, ale to chyba dobrze bo przecież cytryna z natury słodka nie jest. Mimo to właśnie taką bym wolał, w miejsce tej cierpkiej i lekko gorzkiej. Na plus to że nie dusi i nie przygryza. Nie odpycha i nie zamula, więc można bez problemu wypalić do końca.

  Podsumowanie

  Jak każda cytryna ginie w natłoku znacznie lepszych pozycji wielu różnych producentów, w tym również Starbuzza. Lemon Tea od tego producenta jest znacznie lepsza i bardziej do mnie przemawia. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć jak smakuje shishowa cytryna to czy zapali Nakhlę, Sociala czy tego Starbuzza wrażenia uzyska podobne, czyli mocno średnie. Ale palić się da, może nawet niektórym sprawi to przyjemność...

Powrót
do góry