Trwa ładowanie...
25
Wdrożony 18.10.2012 jab0lpunk

Cześć, jestem jab0l, od 2 miesięcy chce dać prezent.
dlatego chciałbym zaproponować :

1 dopisywanie sie jako " kolejny obdarowywujący" ( max do 2 osób), tylko czy to coś zmieni ?

albo

2- równoległe prezenty ( podział na duże i małe prezenty ?) np. małe 30-50g, duże 50-500g ? i do tego duże wysyłane priorytetem poleconym - w ciągu 2-3dni były by oceniane, przez co prędkość obdarowywania i ilość obdarowanych wzrosła by, więc ludzie na moja-shisha byli by szczęśliwsi, chyba wszyscy tego chcą ?

a do tego jeśli pomysł wejdzie w życie to chętnie obdaruje jedną osobe( jakoś wylosowaną) z głosujących "za" dużym prezentem, tak by zacząć kolejke :) 

czekam na komentarze.

Komentarze

 • Ciekawa propozycja, też mnie czasem irytuje kolejka albo długie czekanie na ocenę.
  Co do dużych i małych prezentów zdania nie mam, ale z pewnością w dużych jest za duży przedział. Myślę, że nie powinniśmy dzielić użytkowników na tych którzy mają mniej, lub więcej od innych. Każdy ofiarowuje to co akurat posiada, tu bardziej liczy się gest. Jeśli ktoś chce się poważniej powymieniać jest do tego specjalny dział na giełdzie. Tyle że wtedy znika ten dreszczyk emocji pod tytułem "ciekawe co dostanę?":)

  Mam pomysł który mógłby przyśpieszyć nieco obdarowywanie. Osoby, które posiadają przynajmniej 3 pozytywne oceny i żadnej negatywnej mogłyby zostać obdarowane bez czekania na ocenę ich prezentu, ponieważ budzą już ogólne zaufanie i z pewnością nie chcą stracić prestiżowego osiągnięcia w profilu:P
  Swoją drogą, zasady tego osiągnięcia chyba trochę zmienimy:)
  cobi92
 • Z tego co zauważyłem to najdłużej trwa czekanie na ocenę i można by się pokusić o danie prezentu na zasadzie zaufania, zanim zostanie poprzedni oceniony.

  PS. Jabolek, mój prezenet też czeka i stygnie... ;>
  wiśnia
 • no to zaczynamy przyspieszać, Cobi ocenił prezent ode mnie choć go jeszcze nie dostał, tak samo zaraz ocenię Sosika, któremu dopiero zaraz wyślę adres...
  Hazetone
 • Ja również przychylam się do możliwości obdarowywania na zasadzie zaufania. Jedynie trzeba się zastanowić jak to rozwiązać organizacyjnie, żeby jednak komentarze prezentów się pojawiały i żeby nie było sytuacji, że jest kilka kolejny zaufanych podarków bo wtedy idea prezentów się rozjedzie. Może zatem 2 równoległe prezenty ale bez podziału duży/mały.
  skylight
 • Wystarczy chyba zrobić dwa przyciski - jeden na zaufanie i potem jeden na ostateczne potwierdzenie i ewentualny komentarz:)
  Hazetone
 • teraz jeszcze jedno przyszło mi do głowy

  PREZENTY LOKALNE - akurat palaczy z krakowa jest przynajmniej 20... :) wtedy obdarowywanie było by bez udziału poczty polskiej, kwestia tylko sie dogadania :)

  Wiśnia, to wal z tym prezentem ;d
  jab0lpunk
 • jab0lpunk - świetny pomysł z tym prezentem lokalnym:)
  Karko
 • Mi chodziło bardziej o takie coś, że mamy możliwość podarowania prezentu zanim poprzedni będzie oceniony a potem w razie co odpowiednia osoba i tak dostaje negatywną ocenę więc będzie wiadomo kogo można mieć pod lupą
  wiśnia
 • ok. będzie możliwość podarowania prezentu zanim zostanie oceniony jeśli obdarowywany jest "darczyńcą" i nie ma negatywów.
  Seishin
 • czyli wyjszło na moje:P
  cobi92
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry