Trwa ładowanie...

Ostatnio został poruszony temat apple on top, heat reactora oraz innych sprzętów. Może można by stworzyć dział recenzje akcesoriów/sprzętu zaraz obok recenzji melas?

Komentarze

 • no było by spoko, zwłaszcza jeśli do wpisywania tam czegokolwiek wymagana była by reputacja 500-1000++, żeby uniknąc tych milionów recenzji "fajka wodna pączek jest dobra bo mam taką" :D
  jab0lpunk
 • Zacznijmy od tego, że recenzje samych fajek też by się przydały tym bardziej, że jest ich coraz więcej na rynku a pytanie co wybrać pada ostatnio co chwilę.
  Fajnie też byłoby gdyby recenzent był zobligowany do recenzji etapowej np. po jednym a potem po pięciu czy dziesięciu paleniach. Po pierwsze nie będzie sztucznego zawyżania oceny z powodu entuzjazmu spowodowanego nowym zakupem ;) po drugie pewne cechy ocenianego produktu mogą ujawnić się później. Szczytem marzeń byłoby gdyby recenzentom chciało się uzupełnić info po np. roku. Choćby małe info typu: rok palenia, średnio xx nabić miesięcznie, z fajką nić się nie dzieje.
  skylight
 • Pomysł w sumie całkiem ok. Jednak jest kilka ale.
  1. Portal dotyczy przede wszystkim dymnego pamiętnika, czyli różnego rodzaju melas, tytoni i innych rzeczy przeznaczonych do palenia fajki wodnej i wokół tego się kręci.
  2. Zeszliście z tematu recenzji AKCESORIÓW, na recenzje FAJEK.
  3. Zawsze się trafią mało obiektywne recenzje. Odnosząc się do pisana po jednym, pięciu czy dziesięciu paleń (to można i w dwa dni wypalić), a doświadczenie z fajką marne szczególnie, że nie ma porównania do innych fajek. Podobnie się ma rzecz z akcesoriami, czyli brakiem doświadczeń z innymi rzeczami podobnego rodzaju.
  4. Ograniczenie do reputacji. mija się z celem bo ktoś może mieć reputację np. 100, a pali od kilku lat i jest posiadaczem 4 fajek (palił/a z kilkunastu), kilku różnych węży i paru cybuchów. Będzie zdecydowanie bardziej wiarygodnym recenzentem niż osoba, która ma reputację, np. 1000, a doświadczenia z 2 fajkami (palił z 3, a resztę widział tylko na zdjęciu), 2 wężami (z czego jeden z zestawu) i 2 cybuchami (z zestawu od fajki i vortexa bo mówili że jest kozak).
  5. Nikomu raczej się zabraniać pisania nie będzie bo od tego jest taki dział żeby swoją opinię wyrazić, chyba, że będzie on zamknięty dla pewnego grona i będą tam rzetelne recenzje poparte jakimiś porównaniami.
  boomi86
 • Z tego co wiem, to o tym pomyśle mowa jest od grubo ponad roku.
  Chirurg
 • śmiało można liczyć że od początku powstania mojej-shishy,ale były inne priorytety.
  jab0lpunk
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry