Trwa ładowanie...

Być może temat ten kiedyś był poruszany ( i upadł ;-) ) a może i nie - ja bynajmniej nie znalazłem.

Dużo podróżuję ( myślę że nie tylko ja ) i nie zawsze jest sposobność wzięcia ze sobą fajki. Z chęcią zapaliłoby się ale...

No właśnie są pewne ALE 

1) Miasto którego zupełnie nie znasz. Nie wiesz gdzie pójśc, czego szukać itp.

2) Szukasz pospiesznie w internecie shisha-barów, znajdujesz... ale nie wiesz czy Cię w nim nie otrują, nie dostaniesz po/w mordę/dzie lub zwyczajnie nie zaserwują Ci Bellagio na samorozpałkach co znowu cofa nas do opcji z zatruciem. 

3) Miejsce odstrasza swoim wyglądem już na pierwszy rzut oka... ale może chociaż fajka jest dobra? 

 

Dlatego :

 

Może przydałby się osobny dział z opisami/recenzjami miejsc gdzie można zapalić fajkę? 

Dział który mógłby mieć część opisową miejsca, część graficzną (parę zdjęć - zrobionych przez recenzenta) + część punktową gdzie ocenialibyśmy w skali szkolnej ( lub w skali melas chu*wych - jak kto woli ;-) ) to wszystko co jest ważne dla odwiedzających - od dostępnego asortymentu, przez odbiór wizualny miejsca, lokalizację i możliwość łatwego znalezieniai dojechania do takiego miejsca, skończywszy na ocenie obsługi, żarcia i tego co nam załadowali do cybucha. Można by się było nawet pokusić o system zliczający średnią ocen wszystkich recenzentów dla danego miejsca ( może na zasadzie średnich ważonych userów? )

Sam będąc w nowym mieście staram się poszukać jakiś nowych miejsc do zapalenia, pewnie nie tylko ja mógłbym się podzielić wiedzą zaczerpniętą z samych płuc.

Przypuszczam też, że szeroka społeczność M-S mieszkająca na terenie  całej Polsce, z chęcią podzieliłaby się wiedzą na temat miejsc wartych odwiedzenia ( i palenia! ) w mieście w którym mieszka/była.

No i już widzę oczyma wyobraźni "osiągnięcie" za zrecenzowanie 5 miejsc - "Life-Recenzent" ;-) 

 

Co myślicie? Nie wiem czy to jest ogólnie możliwe i potrzebne (dla mnie potrzebne ;-))  z techniczno-informatyczno-czasowego punktu widzenia.

Komentarze


Powrót
do góry