Trwa ładowanie...
-5
Odrzucony 07.05.2013 tiki

Zrobić zakładkę jak te u góry, a w niej podział np na fajki, cybuchy, węże, firmy od melas i tytoni. Użytkownik mógł by opisać tam niepochlebne opinie na temat wybrany z listy(takiej jak w katalogu melas). O ile w przypadku fajek i asortymentu jest sprawa raczej jasna to w przypadku melas i tytoniów nie. Można przecież powiedzieć, że są recenzje, ale nowy użytkonik nie będzie latała i szukał czy jest jakiś smak opisany lepiej jak by miał gdzieś ładnie i klarownie całą firmę opisaną, ze np ma duże nidoważenie, mało dymu, drapie i nie przypomina tego czym powinna pachnąć;p

Komentarze

 • Jak dla mnie troszkę bez sensu, bo już opinie na temat melas/tytoni cały czas są opisywane w dziale recenzji bądź w pamiętnikach i to by było troszkę takie pomieszanie z wymieszaniem... Poza tym smak bądź to czy drapie to każdy inaczej odbiera, tak samo z niedoważoną partią, raz na kilka tysięcy paczek może się zdarzyć, że tytonie są niedoważone w tych lepszych markach, bo już o tych z najniższej półki nie wspominam bo u nich to norma, że zamiast 50g jest 20g :) No ale to moje zdanie :)
  owerr
 • Może z czasem pojawią się recenzje fajek i akcesoriów , a później statystyki i rankingi z poszczególnych działów, ale na pewno nie prędko jeśli w ogóle kiedykolwiek ;)
  cobi92
 • więcej hejtu nie trzeba ;d

  co do drapania i mało dymu - 95% noob user ;)
  jab0lpunk
 • Nie raz ktoś na czacie pyta się co sądzimy o X marce i można by zrobić taką listę firm, których wyrobów nie polecamy, albo jeszcze inaczej, można by zrobić z spisu wszystkich firm podzielić na grupy, tal by nowy użytkownik wiedział co jest warte,a co nie.
  trime
 • Dla mnie bez sensu... Marki są w katalogu poszeregowane wg. popularności więc jak ktoś szuka co kupić to powinien wpaść na to od razu. Ilość paleń chyba świadczy o jakości nie? Co do sprzętu to cobi napisał co i jak.
  Poza tym userzy to inwalidzi żeby nie mogli sobie poszukać? To tak jakby pójść do biblioteki i zamiast poprosić bibliotekarza o książkę, poprosić go o przeczytanie jej. Ok, rozumiem że nie każde palenie jest komentowane ale raczej przy każdej melasie jest coś napisane i da się poznać czy jest to ocena na plus czy minus. Dochodzi jeszcze kwestia gustu.
  mniejszyklon
 • dokładnie o to chodzi, szukać lenie!

  Trime, na prawde nie wszystko da sie ładnie podzielić, najlepszym przykładem jest starbuzz :D
  jab0lpunk
 • ja czekam na dział recenzji, mój NPS ma dziś już 2 lat pasowało by już zrobić recenzję tej wspaniałej fajeczki :)
  Flor5
 • Mój NPS 2,5 roku i jeszcze lepszy niż Twój :P
  major
 • ;)
  Flor5
 • powiem tak nie które tytonie są opisywane jako wybitne ale każda firma ma jakieś smaki gdzie do końca im nie wyszły;) nawet te firmy gdzie można nawet powiedzieć że żaden smak im nie wyszedł to i tak gdzieś znajdą swojego odbiorce który będzie je lubił;D
  chudy91x
 • mi raczej chodziło o coś takiego, że np w przypadku kayi zdarzyło się zardzewienie korpusu czy np melasy firmy Dubai Dream nie są wysokich lotów i raczej nie polecamy;p
  tiki
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry