Trwa ładowanie...

Myślę że fajnym parametrem porównawczym dla tytoniów byłoby liczenie, ile razy został on dodany do ulubionych, bo jak narazie można w recenzjach melas jedynie ustawić wg. rankingu, ale o tym zazwyczaj decyduje 1, lub kilka recenzji, czyli ocena jest bardzo subiektywna. Jeżeli jednak policzymy dla ilu dany tytoń jest ulubiony to od razu dowiemy sięco lubi większość i co większość uważa za godne uwagi.

Komentarze

  • Jest to o tyle bez sensu, że ocena będzie jeszcze bardziej subiektywna, bo recenzje piszą osoby, które najczęściej mają już jakieś doświadczenie w temacie oraz dość dużo przepalonych smaków, a do ulubionych każdy może dodać daną melasę, nawet osoby palące fajkę "od wczoraj". No i recenzje mogą tylko podpowiedzieć, co może Ci posmakować, a co jest totalnym badziewiem na które nie warto wydawać pieniędzy, bo każdy ma inne gusta. ;) Dlatego jestem przeciw.
    Jac0Q
  • Ja nie proponuję usuwania recenzji:) W nich znajdziemy większość informacji, ale przykładowo: Jest Blue Melon oceniony najlepiej(98), jest ulubiony dla 4 osób i jest Fantasia Cactus Breeze, która została oceniona na marne( w porównaniu do SB) 81, a na ulubioną wybrało ją 31 osób:) Więc coś chyba jest na rzeczy?
    synekrav1
  • Moze istniec jednoczesnie ranking dla ulubionych i ranking w recenzjach obok siebie - wilk syty i owca cala, a pomysl wg mnie godny przemyslenia :))
    Szułff
  • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry