Trwa ładowanie...
6
Nowy 18.02.2013 jab0lpunk

Siema,
widze że prezenty znowu ruszyły, tym razem nawet nieco szybciej, można już dawać prezenty gdy poprzednie nie zostały ocenione- wszystko bardzo fajnie, ale czasem nadal sie czeka.
wzorując sie na pewnych akcjach na różnych forach pomyślałem że i u nas można by po prostu sie zebrać w kilka osób i powymieniać melaskami.
oczywiście było by losowanie kto kogo obdarowywuje, zbieranie osób chętnych odbywało by sie mniej więcej tak jak zbieranie chętnych na skypowe palenie, z tym że trwało by nieco dłużej niż 2-3 dni :D
sam prezent - dużo nad tym nie myślałem ale żeby opłacało sie w to bawić to musiało by być z 50g melasy ( oczywiście kilka smaków...)  z zaznaczeniem że przynajmniej 15-20g melasy którą osoba wysyłająca ma w "ulubionych".
fajnie gdyby było tam też 10-20g melasy której osoba obdarowywana jeszcze nie paliła - ale tutaj były by problemy techniczne z kilkoma osobami....

proponował bym co 2-3 miesiące robić taki " tydzień prezentów " - pozbyło by sie zalegających melasek.
co do ilości melasy - czekam na opinie,
kogo obdarowywujemy- losuje seishin(albo wyznacza jakiegoś murzyna do losowania), nie wiem czy woleli byście aby to były pary, czy całkowite pomieszanie :) 

czekam na opinie :)

 

Komentarze

  • brzmi na razie dość skomplikowanie, ale pewnie wprowadzi się jakieś udoskonalenia i jestem za:)
    Hazetone
  • to jest mój problem że proste rzeczy opisuje od złej strony i wygląda to jak program kosmiczny rosji ;)
    jab0lpunk
  • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry