Trwa ładowanie...

Fusion - Aromatic Shrubs

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 09.02.2015 13:16
  • Shisha KAYA PNX480
  • Cybuch Vortex
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - Cocobrico/Cococha GOLD
  • Reputacja recenzenta3023,8 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 87 / 100

  Przed paleniem

  Wersja 100 g zapakowana w ładną, czerwoną, prostokątną puszeczkę. W środku znajdziemy tytoń zapakowany w gruba zgrzaną folię z logo producenta. Zapach jest bardzo mocny, wyraźny. Od otwarcia uderz orzeźwiający zapach, w którym dominuje cytrynowa nuta z lekko miętą w tle. Sam tytoń jest bardzo dobrze rozdrobniony i mocno nasączony w melasie (sporo go tam jest :) ).

  W trakcie palenia

  Pierwszy dymek pojawia się już po kilku buszkach. Po kilku minutach zaczynają się pojawiać spore obłoczki, białego dymu :) Smak równie wyraźny jak w zapachu, może odrobinę zbyt intensywny :) Dominuje kwaskowata cytryna z lekko orzeźwiającą miętą. Fusion jest zdecydowanie tytoniem mało wymagającym, wyższa temperatura nie robi na nim dużego wrażenia. Smak jest wyraźny od początku do końca palenia, czyli takie standardowe 5-7 g spokojnie starczy na 70-90 min palenia :)

  Podsumowanie

  Bazując na obrazku z opakowania można śmiało stwierdzić, że pod tą tajemniczą nazwą kryje się połączenie cytryny z miętą. Na pewno ta melasa pod względem smaku wyróżnia się na tle innych producentów, którzy mają w ofercie lemon minta. Smak i zapach są bardzo intensywne, cytryna jest kwaskowata i nie przypomina tej znanej z mrożonej herbaty, a mięta doskonale uzupełnia całość. W dodatku tytoń dobrze znosi wyższą temperaturę i można z niego wydobyć niezłe obłoczki :)

Powrót
do góry