Trwa ładowanie...

Fusion - Strawberry Margarita

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 30.04.2014 08:48
  • Shisha AMY Rough Diamond/ KAYA PNX480
  • Cybuch Vortex
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - Coco Jaamboo/Tom Cococha Gold
  • Reputacja recenzenta2295,6 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 83 / 100

  Przed paleniem

  Tytoń barwy czerwonej, dobrze posiekany. Nie ma tu ani większych listków, które należałoby podzielić, ani patyczków. Jest dobrze nasączony, widać że zapas melasy na dnie jest ale nie pływa w niej jak niegdyś Fanta. Po otwarciu uderza bardzo przyjemny zapach takiej kremowej truskawki z nutką mięty i cytrusów. Zapach 

  W trakcie palenia

  Parę minut pod kominkiem trzeba żeby go dobrze rozbujać ale za to potrafi się odwdzięczyć :P Smak jest bardzo wyraźny. Nie jest przesadnie intensywny, nie drażni. Dominuje zdecydowanie kremowy smak truskawki, mięta i cytrusy są dosyć mocno w tle. Smak utrzymuje się od początku do końca. Dym jak przystało na półkę wyższą niczym nie ustępuje konkurencji. Bardzo duże ilości, gęstych, białych chmurek.

  Podsumowanie

  Mam go w wersji 100g. Zapakowany jest w prostokątną puszkę aluminiową, wyróżnia się na tle konkurencji. W środku dwie grube, zgrzane folie, zewnętrzna z logiem producenta.
  Bardzo wdzięczny tytoń, który ciężko przypalić. Smak utrzymuje się bardzo długo i nie traci mocno na intensywności do samego końca. Dodatkowo jest bardzo wydajny standardowe nabicie spokojnie można palić ok. 1,5 godz.
  Zarówno w zapachu jak i podczas palenia mogłoby być więcej tej margarity. Smak byłby bardziej zbilansowany, chociaż ten smak truskawki to jest wzór do naśladowania :) Wśród SM jest to dla mnie na pewno jedno z TOP3.

Powrót
do góry