Trwa ładowanie...

El Nakhla Mix - Ice Lemon Mint

Ulubiony dla

Nikogo

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 10.02.2013 11:56
  • Shisha Kaya PN 330
  • Cybuch Vortex Zona
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - Cocobrico
  • Reputacja recenzenta638,9 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 34 / 100

  Przed paleniem

  Zachęcony pozytywnymi opiniami Nakhli Mix i Mizo szarpnąłem się na zakup tego specyfiku, cena: 24,90zł. Jedno trzeba przyznać, zapach jest mega intensywny. Szkoda tylko, że tak bardzo, że nie da się nim porządnie zaciągnąć bo po prostu szczypie w nos! i na pewno nie należy to do rzeczy przyjemnych:( Poza tym wyczuwamy miętę, cytrynę i coś co ma chyba oddawać aromat alkoholu. Niestety całość przypomina płyn do mycia naczyń - popularnego Ludwika. Krój tytoniu jest za to znośny, trafiamy jednak na grubsze patyczki, a o soku na pewno nie można powiedzieć, że się przelewa.

  W trakcie palenia

  tutaj można zacytować klasyk: smakuje jak pachnie:) No może jednka nieco lepiej. Mimo wszystko da się to palić, jest to jednak tytoń bardzo mocny i pierwszy raz od roku poczułem buzza:) Także ciekawe doświadczenie, jednak podejrzewam, że dla palaczy wyczulonych na wc kostki będzie to nie do przejścia i zmienią nabicie. Jeśli chodzi o dym to jest to dość mocna strona tego tytoniu.

  Podsumowanie

  Na pewno jest to najgorzej wydana kwota na tytoń w ostatnim czasie, mimo to nie żałuję, bo lubię sobie próbować różne wynalazki:) Poza tym imprezowe towarzystwo nie widziało zbytniej różnicy jakości pomiędzy tą Nakhlą a Starbuzzem:) Polecam spróbowanie, jednak nie zakup:)
 • 09.07.2013 00:37
  • Shisha Kaya PN 480
  • Cybuch Kaya Vortex 2
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - King Nargile
  • Reputacja recenzentaRecenzent MS

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 46 / 100

  Przed paleniem

  Nakhla z serii Mix jest zaskakująco mokra ale niestety stosunkowo słabo związana z sokami. Zdarzają się żyłki, badyle, większe liski. Co ciekawe inny smak z tej samej serii miałem chyba nieco lepiej pocięty.
  Zapach jest krótko mówiąc ohydny. Kiedy wąchałem sampler, który otrzymałem w prezentach, niesamowicie walił chemią, po prostu zapach domestosa. 

  W trakcie palenia

  Jeżeli uda nam się przełamać i nabić Ice Lemon Mint do cybucha, czeka nas miła niespodzianka. Smak może nie jest idealny, ale czuć taką skórkowo-landrynkową cytrynę, niestety zostaje ta nuta chemii która dość mocno psuje całokształt. Tytoń dość przyjemnie chłodzi, jednak ciężko było mi doszukać się w nim chociażby nutki mięty w smaku.
  Ilość dymu jest przeciętna, nie jest zbyt gęsty, jednak bielutki. 
  Seria mix buzzuje nieco mniej niż zwykła Nakhla, jednak buzzik nadal występuje.  

  Podsumowanie

  Byłby bardzo dobry, gdyby nie ta chemiczna nutka. Mimo wszystko odradzam wąchanie, można się porzygać. 

Powrót
do góry