Trwa ładowanie...

Al Fakher Special Edition - Rich Creme

Ulubiony dla

Nikogo

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 28.03.2016 00:21
  • Shisha Magix Click
  • Cybuch Kaya Phunnel
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - TOM COCOCHA DIAMOND
  • Reputacja recenzenta13,9 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 69 / 100

  Przed paleniem

  Zapach zdecydowanie przyciąga, shisha pachnie jak ciasto waniliowe bądź domowe kremowe lody. Gdy tylko otwiera sie puszkę czuć piękną woń kremowo-waniliową. Tytoń to standardowe cięcie AF w większych opakowaniach czyli dosyć drobno posiekany, aczkolwiek nie tak bardzo jak jego odpowiedniki w paczkach 50-cio gramowych. Tytoń jest bardzo dobrze skąpany w melasie. Puszka w jakiej przychodzi tytoń także bardzo szczelnie zabezpiecza go przed wysuszeniem.

  W trakcie palenia

  Jak przystało na AF bardzo duże kłęby białego dymu. Smak niestety nie odtwarza mocnego zapachu w 100%. Jest to trochę ciężkawy aromat wanilii/miodu/kremu waniliowego, lekka nuta karmelu. Smak nie jest tak intensywny jak zapach, jest jakby schowany, przytłumiony podczas palenia. Zdecydowanie czuć podczas zaciągania wanilię, aczkolwiek nie jest ona tak mocna jak sugerowałaby to shisha podczas przygotowania cybucha. Przy wydychaniu dymu odczuwalna przyjemna "kremowość".

  Podsumowanie

  Smak dobry lecz dosyć ciężki i niezbyt wyraźny przy paleniu tego smaku solo, zdecydowanie lepiej sprawuje się w mixach z innymi smakami. Przy blendach dodaje kremowość oraz lekki posmak wanilii. Zdecydowanie polecam osobom przepadającym za słodkimi smakami shishy. Osoby szukające intensywnej i słodkiej wanilii odesłałbym do standardowej wanilii z AF. Jest ona o wiele bardziej intensywna i wyczuwalna przez większość czasu palenia. Podsumowując, lekko się zawiodłem na tym smaku, oczekiwałem większej dawki waniliowej słodyczy i bardziej intensywnego aromatu. W przyszłości na pewno będę sięgał po ten wyrób ze stajni AF, aczkolwiek tylko do miksowania z innymi smakami. 

Powrót
do góry