Trwa ładowanie...

Pytanie: Czy można palić sam węgiel smakowy.

  • [2021-06-21 21:37] kuballoss

    Witam. Jestem nowicjuszem i jeszcze swojej shishy nie posiadam. Kupuję shishę dla kumpla i będąc dzisiaj w sklepie po węgle( I melasę, co mi się wydawało oczywiste) pani powiedziała nam, że jest coś takiego jak węgle smakowe i można tylko na nich palić i nie potrzeba żadnego tytoniu, ani melasy. To jak to jest? Można palić same węgle czy to raczej głupi pomysł? Dodam, że budżet już wszyscy przekroczyliśmy jeśli chodzi o dodatkowe zakupy na prezent dla ziomka.  

Odpowiedzi

  • [2021-06-22 17:59] boomi86

    Pani chyba się coś pomieszało, przynajmniej ja się nie sspotkałem z czymś takim. Do palenia musisz mieć tytoń do shishy lub beznikotynowy odpowiednik typu kamienie, żele, melasy beztytoniowe. Jka połoożysz sam węgiel to w zasadzie będziesz zaciągał tylko oogrzane powietrze nic poza tym. Jeśli chodzi o węgle to masz dwa rodzaje naturalne i samoorozpalające, tych drugich raczej nie polecam chyba, że jako ostyateczność jak nie ma możliwości rozpalenia tych pierwszych. Węgle naturalne wymagają kuchenki gazowej lub rozpalarki ze spiralą. Plus węgli naturalnych jest taki, że nie wpływają negatywnie na smak, dają wyższą temperaturę i zdecydoowanie dłużej się palą.

  • [2022-04-28 21:50] MłodyPoddymiacz

    Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym jaki tytoń wybrać to polecam sprawdzić artykuł, fajnie tam opisują, można też poczytać o tym jak rozpalić shishę :)

Zaloguj się coby odpowiedzieć :)

Powrót
do góry