Trwa ładowanie...

Pytanie: Jaką dobrą, nierdzewną shishę do 400zł wybrać, aby długo służyła?

 • [2017-09-24 18:42] natalia

  Cześć, 

  po tym jak zardzewiała mi ostatnia shisha, chcę kupić coś porządnego, co posłuży na lata i da przyjemniść z palenia. Przyznam, że w temacie doboru fajek jestem zielona, dlatego po przewertowaniu Internetu uznałam, że najlepszym wyborem będzie Kaya, gdyż ten producent ma opinię jednego z najlepszych. Wybór padł na ten model https://www.kaya-shisha.de/HOOKAHS/ELOX-EDITION/ELOX-Amun-Edition/Phoenix-ELOX-480-Amun-Full-Plug-Red-2S::11372.html, ponieważ ta seria jest aluminiowa (amelinum nie pomalujesz;)) i nie będzie rdzewieć. Rozważałam też inne modele z innych serii i są takie, które podobają mi się bardziej, ale ponieważ nie są ze stali nierdzewnej ani aluminium, boję się, że bez rozkręcania, mycia, konserwowania, suszenia itp. po każdym paleniu będą rdzewieć (czytałam wpis kogoś, kto już ze sklepu otrzymał zardzewiałą). Czy ktoś mógłby mi doradzić w temacie wyboru dobrej jakościowo shishy? Nie zależy mi na tym, aby miała powyżej 55cm, lubię raczej nowoczesny, minimalistyczny design, ale przede wszystkim chcę, aby byłą solidna i nie rdzewiała. Cena do 400zł.

  Pozdrawiam, 

  Nat

Odpowiedzi

 • [2017-09-24 19:16] kogutos

  Miałem ten sam problem. Zardzewiała mi sziszka.Trochę ją reanimowałem ale to już nie to. Trafił mi się Aladin Tokyo,nówka za śmieszne pieniądze. Kupiłem od razu. Nierdzewny korpus i mam spokój. Wysoka ,nieudziwniona. Jestem zadowolony. Oczywiście wszystkie te markowe spełnią Twoje oczekiwania co do materiału. Także decyduj biorąc pod uwagę to co Ci się podoba wizualnie.

 • [2017-09-24 19:32] natalia

  No właśnie czytałam, że komuś Kaya zardzewiała... Korpusy mają wykonane z różnych materiałów, także niestety poza wyglądem, muszę chyba brać pod uwagę tworzywo. 

 • [2017-09-24 22:06] ART23

  Zardzewiała Kaya? Mocno powątpiewam. 

 • [2017-09-25 15:54] natalia

  na jakimś niemieckim forum pisał ktoś, że rdzewieje, ale doczytałam później, że inni też tak mieli i to podobno osad

Zaloguj się coby odpowiedzieć :)

Powrót
do góry