Trwa ładowanie...

Pytanie: Setupy w zależności od marki - wasze opinie

 • [2017-08-02 15:56] kamil94

  Cześć,

  wpadłem na taki pomysł abyście się podzielili swoimi spostrzeżeniami odnośnie tego jak dane marki reagują na różne set upy.

   

  Mnie osobiście interesuje Wasze zdanie odnośnie Starbuzza, Social Smoke oraz Al Fakher.

   

  Z tego co kojarzę, to odnoszę wrażenie że Starbuzz toleruje i działa dobrze przy stosunkowo wysokiej temperaturze, Social przy niskiej, a Al Fakher to taki średniak. Co sądzicie?

Odpowiedzi

 • [2017-08-03 23:59] cobi92

  Wszystkie te 3 marki spokojnie można zapalić na Vortexie z 3 Cocobrico na 2 warstwach grubej folii nabijając je dość luźno. Można też zarzucić fakhera na klasyczny cybuch i nieco go ubić robiąc przy okazji tylko minimalną odległość od folii. Potem tylko przebrnąć przez początkowe gryzienie i masz duże chmury. sporo smaku i niezłego buzza, ale ja akurat nie lubię takiego palenia ;)

 • [2017-08-04 12:50] kamil94

  heh, wczoraj właśnie paliłem sociala na klasycznym cybuchu, 2 cocobrico no i było troche miernie, sądzę że za mało węgielków. 

   

  Następnie zapaliłem starbuzza na właśnie takim setupie jaki przetoczyłeś, 3 cocobrico, vortex, 2 warstwy grubej folii, i było zdecydowanie lepiej.

  Dziś lub jutro przetestuje Twój pomysł z al fakherem, bo najczęściej palę ich wyroby, i z reguły brakuje mi smaku w nich.. Prócz oczywiście smaków takich jak guma do żucia czy mięta. 

Zaloguj się coby odpowiedzieć :)

Powrót
do góry