Trwa ładowanie...

Pytanie: Czy warto kupić używaną shishę?

 • [2017-04-23 19:09] jakispanzinternetu

  Witam, zamierzam kupić swoją pierwszą shishę, ale nie chcę wydawać na nią dużo przez co moje pytanie brzmi czy warto kupić używaną shishę np. taką:
  https://www.olx.pl/.../...IDlEqV4.html
  Jeśli polecacie jakieś nowe, albo sami macie coś na sprzedaż to chętnie zobaczę. Zależy mi na shishy jak najtańszej, ale żeby to też nie był szmelc. Pozdrawiam i z góry dziękuję na pomoc.

Odpowiedzi

 • [2017-04-24 17:20] boomi86

  Pytanie ile chcesz przeznaczyć na ten zakup gotówki. Fajka, akcesoria i coś do palenia.

 • [2017-04-24 18:06] jakispanzinternetu

  Nie mam określonego budrzetu, ale powiedzmy do około 150zł, ale ze względu na to, że to moja pierwsza shisha to chcę coś w miarę taniego i wartego swojej ceny, bo nie chcę za jakiś czas się pytać o nową, bo tej coś się stało, a też nie chcę wydawać kupy pieniędzy na coś co może leżeć na półce, bo mi nie zasmakuje. Raczej z shishy nie będę korzystać jakoś bardzo często.

 • [2017-04-25 15:33] boomi86

  Wnioskuję, że dużej styczności nie miałeś do tej pory. Jeśli w ogóle to warto sprawdzić w jakimś lokalu, który ma przynajmniej Al Fakhera w oferci czy to jest to czego oczekujesz.

  Jeśli już się zdecydujesz to lepsza oferta wydaje się być na giełdzie, o ile jeszcze aktualne:

  http://moja-shisha.pl/Gielda/Lelit/sprzedam/3484

 • [2017-04-27 15:55] ArturArielAaron

  Ten model co podesłałeś służył mi parę lat, ale kupując używaną możesz się liczyć z tym że w miejscu gdzie jest adapter i wyjście na wąż często po myciu zostaje woda, oddtakowo tamto miejsce narażone jest na rdzę więc kupujac używaną już shishę aladina ze starych modeli (wciskana a nie wkręcana w dzban) możesz liczyć się z tym że będzie ona pordzewiała. Zrób tak jak boomi poleca, idź do jakiegoś dobrego shisha baru w Twoim mieście, zapal sobie i zobaczysz czy Ci się to podoba. A no i kupujac taką shishę zainwestuj w dobre węgielki, nie te samorozpalające się, nie te okrągłe tylko kokosowe - wpływa to bardzo na jakość palenia. Kupując uzywaną możesz liczyć się też z tym że wąż będzie pokruszony wewnątrz więc do ceny dolicz sobie około 50-70ziko w zależności jaki byś chciał ten wąż.

Zaloguj się coby odpowiedzieć :)

Powrót
do góry