Trwa ładowanie...
Oferta jest zakończona

sprzedam

kogutos
Oferta dodana: 11.02.2018

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2018
Aktualna do: 18.02.2018
Zaloguj się aby zobaczyć dane kontaktowe

Porządki w skrzyni,9 smaków ponad 400g,OKAZJA

Dobra,robię porządki. Wszystkie tytonie w ori pudełkach. Zawsze szczelnie zakręcane. Trzymam tak wszystkie i nie tracą swoich właściwości. Mokre i pachnące. Sprzedaję jako całość w okazyjnej cenie. Całość z puszkami waży 965g,waga jednej puszki to ok. 55g więc jest ponad 400g tytoniu (965g-(9x55g). Na foto z czterema puszkami jest najwięcej towaru i są to smaki: Al Waha-Crazy Apple, Tubacco-Arabian Morning, Start Now-Melon,Absolem-Sweet&Soure. Pięć puszek gdzie jest od 1do2 nabić to: Start Now-Generatio 3 Blizzard,Start Now-Cactus Lime,Start Now-Blue Green,Start Now-Choco Coco, Al Waha-999.

Ludzie błagam!! Wystawiam towar za jakiś ułamek ceny a niektórzy traktują te 60zł jak zakup życia!!! A kiedy otwarte puszki? A czy mokre? A czy wysyłka gratis? A ile wysyłka? Nie wiem kiedy otwierane puszki,nie zapisuję tego. Normalne tytonie,mokre i pachnące do palenia. Nie sponsoruję wysyłek (towar za 60zł a nie 600zł). Zakładam,że jak ktoś ma dostęp do netu i zna podstawy matematyki (dodawanie) to potrafi wejść na stronę poczty polskiej,inpostu czy innej firmy i sprawdzić jaka opcja wysyłki go interesuje i ile ona kosztuje. Waga jest podana,trzeba dodać na opakowanie i z podstaw matematyki wyjdzie ,że paczka będzie ważyć ponad 1kg.

Chcesz zamknięte,nowe,zapakowane itd zapraszam do sklepów w cenie 30zł/50g albo prywatne ogłoszenia też za inną kasę.

Naprawdę nikt mi łaski nie robi,że kupi to ode mnie. 60zł to nie jest kwota niezbędna mi do przeżycia. Chciałem tylko dać komuś możliwość zakupu tytoni w śmieznej cenie i nieoferowanych u nas a tu jak zwykle klienci jak z przedszkola. Świat mi się nie zawali jak nie sprzedam,wypalę to sobie za miesiąc,dwa czy za pół roku.

 

Cena za całość-60zł+shipping

 Wyślij e-mail do autora

nie zapomnij się podpisać

Komentarze


Powrót
do góry