Trwa ładowanie...

sprzedam

Szkocki
Oferta dodana: 09.09.2014

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2014
Zaloguj się aby zobaczyć dane kontaktowe

KAYA PNX 660 W NIEMAL IDEALNYM STANIE

Witam,
mam do sprzedania Kaye PNX 660 w pięknej wersji kolorystycznej "crossfire" ze szklanym korpusem.

PNX’a posiadam od roku. Jest to świetny model, zarówno pod względem designu, wykonania oraz przepustowości. Niemiecka firma Kaya (jeden z najlepszych producentów tego sprzętu na świecie) zadbała o to, aby dzban był masywny i niezmiernie stabilny. Do masywnej podstawy dochodzi szklany korpus, dzięki któremu podczas palenia można zaobserwować świetny efekt kumulującego się dymu. A to wszystko zwieńczone jest wielkim talerzem. 

Istatne jest, że shisha była używana sporadycznie, co sprawia, że jej „wnętrze” jest niemal nowe. Długi czas byłem poza granicami kraju, więc shisha też stała nieużywana. Wszystkie gwinty są w bardzo dobrym stanie. Jedyną wadą tego egzemplarza jest śladowa ilość odprysków na dzbanie i talerzu oraz jedna rysa przy wejściu na cybuch, lekko ponad talerzem. W jakimkolwiek najmniejszym stopniu nie umniejsza to jednak komfortowi palenia, a z pewnej odległości te mankamenty są zupelnie niezauważalne. Bez wątpienia jest to sprzęt z najwyższej półki, który sprawi wysoką przyjemność zarówno początkującym shishomaniakom, jak i tym zaawansowanych.


Nie chciałbym wysyłać sprzętu pocztą, kurierem etc. W obawie przed rozbiciem szklanego korpusu czy chociażby dzbana, dlatego preferuję odbiór osobisty we Wrocławiu, ew. okolicach. Cena: 380zł, a w jej skład wchodzi sprzęt widoczny na zdjęciu: http://zapodaj.net/54eb74e1ae6d9.jpg.htmlZainteresowanym wyślę więcej zdjęć na maila. W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisac na priv, bądź e-mail: szkocki@onet.pl

edit:// na zdjęciu, w szklanym elemencie jest trochę kropel wody, bo akurat ją myłem. Nie są to żadne rysy, odpryski etc.  


Wyślij e-mail do autora

nie zapomnij się podpisać

Komentarze


Powrót
do góry