Trwa ładowanie...

Czwarta edycja Shishamanii przeszła do historii!

Kolejna edycja naszego corocznego zlotu zgromadziła w podziemiach przy ulicy Brożka 32 shishomaniaków z całej Polski. Jest to wynik podobny do ubiegłorocznego co cieszy zwłaszcza, że obawialiśmy się nieco o frekwencję, ponieważ wiedzieliśmy że zabraknie kilku weteranów. Na szczęście zjawiło się kilku zupełnie nowych palaczy, którym przyznamy stosowne osiągnięcia. Nie zapomnimy również o tych którzy znów się zapisali i znów nie dotarli ;)        

Event zaczął się planowo o godzinie 12. Przed wejściem na salę tradycyjnie już, bo dokładnie tak jak rok temu, czekali na nas Trime Hazetone, a także Tomek który był na zlocie po raz pierwszy. Po szybkim przygotowaniu sali, rozstawieniu krzesełek i stolików, za co dziękujemy wspomnianym wcześniej panom, na selfie zapłonęły pierwsze węgle, a zaraz po nich pierwsze cybuchy. Ludzi przybywało, a wraz z nimi kolejnych fajek i ciekawostek z shishowego świata.             

W tym roku szczególnie duże zainteresowanie wzbudził debiutant Lecter oraz jego super zimna Kaya, z mrożonymi wężami i lodowym korpusem, a także sylikonowe cybuchy Trime’a i Graba (Gdyby Seishin miał taki ustnik do węża to nadal by go miał ;P ). Ciekawostką okazały się również Heat Reactory, którymi mogło się pochwalić kilka osób. W czasie trwania eventu można było porównać wiele różnych rodzajów węgla dostępnych w  ofercie naszego tegorocznego sponsora czyli shishasklep.pl . Oprócz tradycyjnej Selfy można je było rozpalić na specjalnej rozpalarce Blazn Burner, którą udostępnił palaczom wspomniany wyżej partner naszego portalu. Największym wzięciem cieszyły się jednak tytoniowe melasy firmy Al Fakher, które można już legalnie zakupić na shishasklep.pl . Również one zostały udostępnione do palenia wszystkim uczestnikom eventu, a było ich sporo, bo aż 16 smaków z czego kilka niedostępnych na razie w regularnej ofercie. Więcej o tych rynkowych nowościach przeczytacie już niedługo w dziale z newsami.

Około godziny 16 dokonaliśmy zbiorowego zamówienia na najlepsze Food Truckowe burgery w wielokrotnie nagradzanym Car City Burger. Ponownie zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, ponieważ zamówiliśmy aż 30 burgerów. Największymi żarłokami okazali się tradycyjnie Seishin a także Hazetone i Barlu, którzy pochłonęli po 2 spore kanapki. 

Z racji wyjątkowego lenistwa organizatorów i zebranych shishomaniaków w tym roku po raz pierwszy nie odbył się żaden z konkursów. W małym losowaniu nagród ok. godziny 18 wygrać można było Bubble Tea i kilka niespodzianek, które ofiarował Barlu, a także opakowania Fantasii i węże Fancy Hose, które ufundowali organizatorzy zlotu. Obiecujemy jednak, że to ostatni event, w którym nie wyłaniamy Mistrza Kółek.

Powietrze na sali gęstniało, ludzie zaczęli się rozchodzić, obiecując jednak że wrócą na następny zlot, który mamy nadzieję już w lutym.
Niezmordowani Shishomaniacy palili jednak dalej, a gdy naszła ich kolejna fala głodu zamówiliśmy szamę od Chińczyka.
Event uznaliśmy za zamknięty około godziny 23 gdy zostało mniej niż 10 osób, jednak samo palenie trwało do 2 w nocy. Najwytrwalsi okazali się Aga, Seishin, Cobi, Trime, a także Flor i Sosik którzy zrobili sobie after wszystkich afterów i ostatnią fajkę rozpalili gdy zostali sami na sali.
Co się tam wtedy działo pozostanie pewnie ich słodką tajemnicą ;> 

Event się zakończył, pozostawił jednak masę cudownych wspomnień i smakowo-chmurnych doznań.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym, zwłaszcza tym którzy zaszczycili Nas swoją obecnością po raz pierwszy.
Szczególne podziękowania należą się Artowi ze sklepu shishasklep.pl za dostarczenie węgla, folii, a przede wszystkim świeżutkich Al Fakherów do palenia.
Ukłony dla Graba, który również ofiarował nietypowe węgle, oraz Barlu za Bubble, które rozlosowaliśmy w loterii.
Dziękujemy również Adze za pomoc w sprzątaniu po imprezie, oraz wszystkim tym którzy dbali o porządek wrzucając śmieci do koszy ;)


Do zobaczenia za rok na kolejnej Shishamani!

 

P.S. po evencie znalazło się kilka zgób:
bluza: https://www.dropbox.com/s/921u0bog5wxu6fj/DSC_0120.JPG?dl=0
cybuchy (5 szt.) i szczypce (5 szt.): https://www.dropbox.com/s/5n6ke9qspyqsvpf/DSC_0123.JPG?dl=0 
właścicieli prosimy o kontakt na PW z Seishinem :)

Uczestnicy


Mapka

Komentarze


Powrót
do góry